Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Courteney Cox i Jennifer Aniston razem na jednym zdjęciu. Która jest która?. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

hellomagazine.com

Jennifer Aniston właśnie skończyła 51 lat. Jest jedną z tych osób, które udowadniają, że wiek to tylko liczba. Patrząc na nią ma się wrażenie, że świat stanął w miejscu – jej figura i cera jest nienaganna tak, jak paręnaście lat temu. Od wielu lat niewiele zmieniła w swoim wyglądzie i swoim życiu prywatnym. Cały czas przyjaźni się z tymi samymi ludźmi i bardzo ujmuje to jej fanów. A już szczególnie są oni zadowoleni, kiedy Aniston pojawia się w towarzystwie swojej przyjaciółki, którą poznała na planie serialu "Friends" - Courteney Cox.

I to właśnie ona postanowiła jej złożyć oryginalne życzenia za pośrednictwem swojego Instagrama. Trzeba przyznać, że musieliśmy poświęcić chwilę aby rozpoznać która z nich to Cox, a która Aniston.


Jennifer Aniston świętuje urodziny z Courteney Cox

Już od ponad 20 lat trwa przyjaźń pomiędzy Courteney Cox, a Jennifer Aniston. Jak obie podkreślają w wywiadach – są dla siebie prawie jak siostry. Aniston jest matką chrzestną córki Cox, a Cox pocieszała serialową Rachel za każdym razem, kiedy tylko rozpadał się jej związek.
Na Instagramie często pozują razem, ale chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby zrobiły coś podobnego.

Courteney postanowiła, że… przebierze się za Aniston. Założyła jasną perukę i włożyła okulary, które ma na sobie Jennifer. Dodała również bardzo uroczy opis:

Nieważne jak bardzo się starasz… Jennifer Aniston jest tylko jedna! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, przyjaciółko! Kocham Cię!

Do życzeń dołączyli się fani przyjaciółek, a także inni znajomi Aniston np. Lisa Kudrow czy nowy na Instagramie Matthew Perry.

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

No matter how hard you might try... there’s only one Jennifer Aniston. Happy birthday my dear friend @jenniferaniston! I love you!♥️♥️♥️

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO