Słodko?

Blanka Lipińska wyznaje miłość Baronowi na Instagramie

AKPA

Blanka Lipińska i Baron początkowo w ogóle nie chcieli opowiadać o swoim związku. Wkrótce jednak pochwalili się światu, że są razem i od tego czasu aktywnie relacjonują to, co dzieje się między nimi. Do tej pory to Baron był bardziej wylewny i w swoim wpisie na Instagramie podziękował nawet Blance za to, że jest i nawet wyznał jej miłość. Tym razem na romantyczne wyznanie zdecydowała się Lipińska. 

Blanka Lipińska o związku z Baronem 

Na Instagramie Lipińska podzieliła się zdjęciem, na którym zadowolona, z szerokim uśmiechem, w dużych okularach, pozuje przy drinku. Autorka książki „365 dni” napisała pod swoją fotografią: 

Miłość sprawia, że patrzysz na świat przez różowe okulary... moje są niebieskie, a mimo to widzę na różowo... Dziękuję Ci @alekbaron ... za Ciebie 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Miłość sprawia, że patrzysz na świat przez różowe okulary...moje są niebieskie, a mimo to widzę na różowo ? Dziękuję Ci @alekbaron ... za Ciebie ?

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)


Co ciekawe - niedługo Baron wstawił swoje zdjęcie w podobnej scenerii. On jednak nie zdecydował się na miłosne wyznanie, ale postawił na cytat z Jonasza Kofty: 

„Ty jeden pośród wszystkich żyjących stworzeń jesteś sobie sterem, żeglarzem, okrętem i morzem” Jonasz Kofta

Blance będzie przykro, że też nie wyznał jej miłości? 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO