Co napisał?

Baron wyznaje miłość Blance Lipińskiej na Instagramie

AKPA

Związek Blanki Lipińskiej i Barona trwa w najlepsze. Od pewnego czasu jest to jedna z najbardziej gorących par w polskim show-biznesie. Para początkowo ukrywała swój związek i bawiła się ze swoimi fanami, rzucając im małe podpowiedzi. Teraz chętnie pokazują swoje spotkania, relacjonują swój związek, chwalą się wspólnymi zdjęciami. Do tej pory najbardziej aktywna była pisarka, ale wydaje się, że i gitarzysta postanowił się otworzyć. Na swoim profilu na Instagramie pokazał kawałek swojego mieszkania i pokusił się o dość intymne wyznanie. 

 


Baron wyznaje miłość pisarce? 

Minione święta były pierwszymi, które Baron spędził w Warszawie, w swoim nowym mieszkaniu. Był to dla niego wyjątkowy czas – zapewne głównie z powodu związku z Blanką Lipińską. Na Instagramie pochwalił się nie tylko swoim lokum, ale również towarzystwem autorki „365 dni”, a pod zdjęciem pozwolił sobie na intymne wyznanie: 

To pierwsze Święta, które spędzam w swoim domu w Warszawie. Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu i nie muszę spędzać samotnie dzisiejszego dnia, ani każdego kolejnego. W ten magiczny czas wysyłam Ci dużo miłości, ciepła, zdrowia i radości! Zapraszam Cię do mojego domu, mojej przestrzeni, azylu. Rozgość się wygodnie na kanapie, tylko nie ruszaj gitar

Urocze? Czy już macie dosyć słodkich wyznań w mediach społecznościowych? 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO