Co będzie tam robiła?

Blanka Lipińska będzie prowadzącą nowego show na Polsacie o MMA?

AKPA

Polsat ma ostatnio złoty czas – wiele produkcji, które ostatnio pojawia się na ich antenie, okazuje się być prawdziwą żyłką złota. Tak było chociażby z hitem „Love Island”. Teraz z kolei szykują kolejny hitowy program. Będzie to reality show, w którym dziesięciu uczestników będzie rywalizowało o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Będą ćwiczyć i walczyć w decydujących starciach o pozostanie w programie. Widzowie będą mieli szansę śledzić każdy ich ruch bo, podobnie jak w wielu innych produkcjach utrzymanych w tym tonie, będą zamknięci w domu pełnym kamer.

Program ma się nazywać „Tylko jeden”, a producenci show wpadli na bardzo oryginalny pomysł, aby prowadzącą była kobieta. I to nie byle jaka bo… Blanka Lipińska!


Lipińska na prowadzącą?

Autorka powieści „365 dni”, przez 9 lat była związana z branżą KSW – przygotowywała i rekrutowała dziewczyny do występów na ringu.
Lipińska iałaby w programie być przewodniczką, mentorką, opiekunką i powierniczką wielkich i mniejszych sekretów aspirujących sportowców.

Mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w "Tylko jeden". Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę, z którą będzie mógł poflirtować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba, to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza

- powiedziała Lipińska. Jak podają Wirtualne Media, rywalizacja ma trwać osiem tygodni, a decydująca walka o wygraną całego programu, odbędzie się podczas gali KSW. Nagrodą będzie kontrakt z KSW i opieka nad dalszym rozwojem kariery.

Premiera odbędzie się już 6 marca o 22:00 po odcinku „Tańca z gwiazdami”.

Sprawdzi się w roli prowadzącej? W ogóle ktoś będzie to oglądał?
Dodaj komentarzArtykuły powiązane

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO