Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Ben Foster kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Materiały promocyjne filmu

Ben Foster to amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Bardzo dobrze znany jest z roli w serialu "Sześć stóp pod ziemią", ale nie tylko. Zobaczcie, jak wiele o nim wiecie. 

Wszystko o: Ben Foster 

Pełne imię i nazwisko: Benjamin A. Foster 
Data i miejsce urodzenia: 29 października 1980, Boston, Massachusetts 
Zawód: aktor, producent filmowy, scenarzysta, reżyser 
Partnerka: Laura Prepon (żona od 2018)
Dzieci: Ella (2017), syn (2020)
Wzrost: 175 cm 
Waga: ok. 70 kg 
Instagram: brak

Wczesne lata 

Urodził się w Bostonie, jako starszy syn Gillian Kirwan i Stevena Fostera. Wychowywał się z młodszym bratem Johnem. Kiedy miał cztery lata, przeprowadził się z rodziną do Fairfield, w stanie Iowa. Tu właśnie się uczył i tu uczęszczał na wakacyjne zajęcia aktorskie organizowane przez Interlochen Theater. W wieku dwunastu lat zadebiutował jako scenarzysta, reżyser i aktor w przedstawieniu teatralnym. Już jako szesnastolatek porzucił szkołę i przeniósł się do Los Angeles. 


Kariera 

Zadebiutował epizodyczną rolą w thrillerze "Kounterfeit", a w 1996 roku zaangażowano go do jednej z głównych ról w produkcji "Tucker, Becca i inni". Dużo grał w teatrze, ale przełom nastąpił w 1999 roku w dramacie "Smak wolności". Zagrał w takich produkcjach jak "Telefon", "Sześć stóp pod ziemią" czy "Punisher". 

Życie prywatne 

Foster związany był z aktorką Robin Wright. W 2016 roku zaręczył się z aktorką Laurą Prepon, z którą ożenił się 3 czerwca 2018 roku. Mają razem córkę Ellę (urodzoną w 2017 roku), a także syna, który przyszedł na świat w 2020 roku. 
Ben Foster - gwiazda Ocalonego. Najlepsze roleBen Foster, a właściwie Benjamin A. Foster, urodził się 29 października 1980 roku w Bostonie, w stanie Massachusetts. Uczęszczał, od dziecka, na wakacyjne zajęcia aktorskie, bo już wtedy czuł, że chciałby to robić. Jako dwunastolatek zadebiutował jako scenarzysta, reżyser i aktor w niewielkim przedstawieniu teatralnym. Nie mogło być więc inaczej. Jako 16-latek rzucił szkołę i wyjechał do Los Angeles, aby rozwijać swoją karierę. Zadebiutował niewielką rolą w thrillerze "Kounterfeit", a przełomem w jego karierze była rola Bena Kurtzmana w filmie "Smak wolności". W wieku 23 lat dołączył już do czołówki aktorów. Na swoim koncie ma takie produkcje jak "Osaczony" czy "Ostatni bastion". Zobaczcie jego najlepsze role. Ben Foster - najlepsze role 

1. Na śmierć i życie, reż. J. Krokidas, 2013
2. Pif-paf! Jesteś trup!, reż. G. Ferland, 2002
3. Alpha Dog, reż. N. Cassavetes, 2006
4. Strategia mistrza, reż. S. Frears, 2015
5. Ocalony, reż. P. Berg, 2013

Zobaczcie go również w takich filmach jak "Niepokonany" oraz "Rzut życia".Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO