Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Anna Wendzikowska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci

AKPA

Anna Wendzikowska wielu kojarzy się z luksusowymi wyjazdami, a także dziennikarstwem, którym zajmuje się na antenie TVN. Tak naprawdę Wendzikowska jest przede wszystkim… aktorką. I to nie byle jaką! Pojawiała się bowiem w znanym serialu TVP - „M jak Miłość”. Kim jest Anna Wendzikowska?

Wszystko o: Anna Wendzikowska

Data i miejsce urodzenia: 7 września 1981, Warszawa
Zawód: aktorka, dziennikarka
Partner: brak szczegółowych informacji
Dzieci: Kornelia (2015), Antonia (2018)
Wzrost: 172 cm
Waga: ok. 50 kg
Instagram: @aniawendzikowska

Wykształcenie

Wendzikowska jest absolwentką Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Postanowiła jednak dokończyć je poza granicami kraju – w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku.


Kariera

Na małym ekranie debiutowała epizodycznymi rolami m.in. grała Wiolettę w jednym z odcinków serialu „Lokatorzy”. W latach 2011-2017 i ponownie od 2018 roku – występuje w roli Moniki w serialu „M jak miłość”. Jest także reporterką w programie „Dzień dobry TVN”, dla którego przeprowadza wywiady z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier kinowych.
Była uczestniczką programu „Taniec z gwiazdami” i jednego odcinka programu „Ugotowani”.

Życie prywatne

Aktorka jest podwójną mamą – ma córkę Kornelię, ze związku z Patrykiem Ignaczakiem, a także Antonię ze związku z Janem Bazylem. Mówi się, że jest związana właśnie z Bazylem, ale nie potwierdziła tego faktu.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO