Gdzie obejrzeć

W domu
Pandemia koronawirusa zmieniła znany nam świat. Szczególnie mocno odcisnęła ona swoje piętno na przemyśle rozrywkowym. Odczuli to z pewnością także twórcy filmów i seriali, którzy jednak nie pozwolili na całkowite zamrożenie ich produkcji. Dowodem na to może być ciekawy projekt HBO, którego efektem jest antologia krótkich i różnotematycznych produkcji pod tytułem „W domu”. 

Tytuł oryginalny: W domu
Gatunek: Różne
Rok produkcji: 2020
Kraj: Polska

Materiały promocyjne "W domu" HBO

Opis serialu

Serial „W domu” to antologia, do stworzenia której artystów zaprosiło HBO Europe. Ambitny projekt stworzony jest z czternastu 10-minutowych produkcji. Jest to forma artystycznego manifestu, do którego zaangażowani zostali między innymi: Renata Gąsiorowska, Jacek Borcuch, Andrzej Dragan, Krzysztof Garbaczewski, Magnus von Horn, Paweł Łoziński, Jan P. Matuszyński, Tomasz Popakul, Jerzy Skolimowski, Krzysztof Skonieczny, Małgorzata Szumowska, Xawery Żuławski, Mariusz Treliński, Anna Zamecka, Michał Englert i Sung Rae Cho. Każdy z krótkometrażowych filmów musi być zgodny z aktualnymi restrykcjami i obostrzeniami związanymi z koronawirusem. Całość dostępna będzie na HBO GO – premiera pierwszego odcinka miała miejsce 16 lipca 2020 roku. Poniżej znajdziecie zwiastun tej nietypowej antologii. 

W domu – zwiastun

Sprawdź również inne ciekawe produkcje. Polecamy filmy Spider-Man Uniwersum, Dziennik zakrapiany rumem i Słońce też jest gwiazdą.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO