Gdzie obejrzeć

The Do-Over online
Czasem każdy z nas chciałby coś zmienić w swoim życiu. Powoli wykańcza nas rutyna, monotonia i poczucie bezsensu, z którymi nie wszyscy potrafią sobie poradzić. Niektórzy sięgają wówczas po skrajne metody radzenia sobie z tego rodzaju przeżyciami. Przykładem mogą być tutaj bohaterowie filmu pod tytułem „The Do-Over”. 

Tytuł oryginalny: The Do-Over
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Steven Brill
Scenariusz: Kevin Barnett / Chris Pappas
Rok produkcji: 2016
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „The Do-Over” jest Charlie (David Spade), mężczyzna w średnim wieku, który nie jest zadowolony ze swojego obecnego życia. Obecnie mieszka on ze zdradzającą go żoną i jej dziećmi z poprzedniego związku. Także jego życie zawodowe pozostawia wiele do życzenia – praca jest jednak odskocznią od monotonii i problemów rodzinnych. Niespodziewanie z pomocą Charliemu przychodzi Max, w którego rolę wcielił się Adam Sandler. Mężczyźni postanawiają sfingować własną śmierć i zacząć nowe życie. W tym celu zmieniają swoją tożsamość i wcielają się w zupełnie nowe osoby. Jak zmieni się ich życie? Czy uda im się odnaleźć zagubione szczęście? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa, na którym dostępny jest film. Poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę.


Gdzie obejrzeć cały film The Do-Over i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu The Do-Over online. Pełną obsadę filmy The Do-Over znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Adam Sandler
David Spade
Paula Patton
Kathryn Hahn
Nick Swardson
Matt Walsh
Renée Taylor
Sean Astin
Natasha Leggero
Luis Guzmán
Catherine Bell
Jackie Sandler
Michael Chiklis
Torsten Voges
Stan Ellsworth
Dan Patrick

Polecamy również komedie Straszny film 4 i Duże dzieci

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO