Gdzie obejrzeć

Spartakus: Zemsta gdzie obejrzeć online?
„Spartakus: Zemsta” to drugi sezon serii opowiadającej o losach gladiatorów. Skupia się na postaci Spartakusa, który w latach 73-71 p.n.e. dowodził powstaniem niewolników. W drugiej odsłonie można zobaczyć, jak gladiator razem ze swoimi towarzyszami rozpoczyna krwawą rebelię, przeciwko której zostają wysłane potężne i bezwzględne siły republiki rzymskiej. W rolę głównego bohatera wcielił się Liam McIntyre.

Tytuł oryginalny: Spartacus: Vengeance
Gatunek: Kostiumowy / Akcja
Liczba odcinków: 10
Twórcy: Steven S. DeKnight
Rok premiery: 2012
Kraj: USA

Spartakus: Zemsta / Materiały promocyjne

Opis serialu

Akcja serialu rozpoczyna się kilka dni po wielkiej ucieczce gladiatorów z domu Batiatusa. Spartakus staje się przywódcą powstania niewolników walczących o odzyskanie wolności. Wówczas do Kapui zostaje wysłany Galber, który otrzymuje zadanie stłumienia rebelii. Spartakus staje więc przed możliwością dokonania zemsty na swoim śmiertelnym wrogu, albo poświęcenia się w imię dobra towarzyszy i zażegnania narastającego oraz niebezpiecznego konfliktu. Wkrótce jednak gladiator postanawia odebrać zapłatę za wyrządzone krzywdy. Sytuację zamierza wykorzystać Marek Krassus, który po sprzymierzeniu się z Juliuszem Cezarem staje na czele rzymskiej armii. Wszystko się znacznie komplikuje, gdy Cezar zostaje dowódcą wojsk, wzniecając tym samym konflikt z synem Krassusa, Tyberiuszem. Ten za wszelką cenę będzie chciał udowodnić swojemu ojcu, że jest lepszym dowódcą, niż jego rywal.

Jeśli macie już za sobą drugi sezon „Spartakusa”, koniecznie obejrzyjcie film „Gladiator” z Gerardem Butlerem w roli głównej. Warto również zobaczyć „Rzym” oraz „Pompeje”.

Obsada

Liam McIntyre – Spartakus
Manu Bnnett – Kirkos
Daniel Feuerriegel – Agron
Dustin Clare – Gannicus
Lucy Lawless – Lukrecja
Viva Bianca – Ilithyia
Craig Parker – Gajusz Klaudiusz
Peter Mensah – Oenomaus
Nick E. Tarabay - Ashur

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO