Gdzie obejrzeć

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
Film pod tytułem "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" powstał na podstawie bestsellerowej książkowej serii autorstwa C.S.Lewisa. Utrzymana w baśniowej konwencji historia opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem. 

Tytuł oryginalny: The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
Gatunek: Fantasy / Przygodowy
Reżyseria: Andrew Adamson
Rok produkcji: 2005
Kraj: USA / Wielka Brytania

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Film opowiada historię czwórki rodzeństwa - Łucji, Zuzanny, Edmunda i Piotra - które odnajduje drogę do tajemniczej krainy Narnii zamieszkałej przez mityczne stworzenia i mówiące zwierzęta. Bramą do tego niezwykłego świata okazuje się stara szafa w wiejskim domu należącym do nieco dziwacznego Profesora. Narnia od stu lat znajduje się we władzy złego czaru, a jej mieszkańcy żyją w ciągłym strachu. Dzieci pomagają prawowitemu władcy - Lwu Aslanowi , pokonać Białą Czarownicę, która zamieniła bajkową Narnię w kraj zła i wiecznej zimy. Obecnie film obejrzeć można w internecie - znajdziemy go między innymi w ofercie serwisów Rakuten, iTunes, Chili czy VOD.pl. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 

Obsada filmu

Georgie Henley
Skandar Keynes
William Moseley

Sprawdźcie również kolejne części baśniowej przygody - polecamy filmy Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu i Opowieści z Narnii: Książę Kaspian.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO