Gdzie obejrzeć

Moje wielkie greckie wesele
Miłość nie wybiera i czasami jest naprawdę ślepa. Nic więc dziwnego, że często musimy dokonywać trudnych wyborów, które prowadzić mogą do serii niefortunnych i przezabawnych zdarzeń. Na kanwie takich znajomości powstało wiele komedii romantycznych. Jedną z nich jest film „Moje wielkie greckie wesele”, który zadebiutował w 2002 roku. 

Tytuł oryginalny: My Big Fat Greek Wedding
Gatunek: Komedia romantyczna
Rok produkcji: 2002
Reżyseria:  Joel Zwick
Scenariusz: Nia Vardalos
Kraj: Kanada / USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Jedną z głównych bohaterek filmu „Moje wielkie greckie wesele” jest Toula Portokalos – Greczynka mieszkająca w USA. Jej rodzina martwi się o kobietę, która pomimo ukończenia 30. roku życia nadal nie ma męża ani stałego partnera. Sytuacja ma się jednak diametralnie zmienić – dziewczyna przypadkiem poznaje Iana Millera. Para błyskawicznie przypada sobie do gustu i niedługo później są już zaręczeni. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia, którego nic nie może zakłócić. Okazuje się jednak, że Amerykanin musi sprostać wyjątkowo wysokim wymaganiom rodziny dziewczyny. Grecy mają bowiem swoją kulturę, zasady i specyficzne podejście do wielu aspektów ślubu. Zaczyna się festiwal przezabawnych nieporozumień i prób osiągnięcia kompromisu. Film obejrzeć można na streamingowej platformie Cineman. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i obsadę. 

Obsada

Nia Vardalos - Toula Portokalos
John Corbett - Ian Miller
Lainie Kazan - Maria Portokalos
Michael Constantine - Gus Portokalos
Gia Carides - Nikki
Louis Mandylor - Nick Portokalos
Joey Fatone - Angelo
Bruce Gray - Rodney Miller

Jesteście fanami tego typu komedii? W takim razie koneicznie musicie obejrzeć także film Moje wielkie greckie wesele 2. Polecamy także filmy Zabójcza broń 3, Złodziej tożsamości i Dusigrosz

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO