Gdzie obejrzeć

Szkoła uczuć (2002) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Filmy o miłości potrafią wzruszyć nas do łez i przyciągnąć do ekranu telewizora na długie godziny. Właśnie dlatego niektóre z nich cieszą się ogromną popularnością nawet wiele lat po premierze. Jedną z takich perełek jest z całą pewnością film pod tytułem "Szkoła uczuć", który zadebiutował w 2002 roku. 

Tytuł oryginalny: A Walk to Remember
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Adam Shankman
Scenariusz: Karen Janszen
Rok produkcji: 2002
Kraj: USA

Kadr z filmu "Szkoła uczuć"

Opis fabuły

Miłość to uczucie, które baardzo często spada na nas w najmniej spodziewanym momencie. Już wkrótce ma się o tym przkeonać Landon Carter, który za swoje karygodne zachowanie musi ponieść konsekwencje. Wypełniając swoje obowiązki poznaje Jamie Sullivan, córkę pastora. Dziewczyna jest jego zupełbym przeciwieństwie, które jednak zaczynają budzić w chłopaku niespodziewaną sympatię. Film na podstawie sentymentalnej powieści Nicholasa Sparksa. Opowiada o miłości, której początkiem staje się tragiczne wydarzenie... Obecnie niestety nie znajduje się on w ofercie żadnego serwisu streamingowego. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Szkoła uczuć obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Szkoła uczuć ? Spawdzić obsadę filmu Szkoła uczuć oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Szkoła uczuć (2002) online. Pełna obsada filmu Szkoła uczuć i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Szkoła uczuć Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

Mandy Moore
Peter Coyote
Shane West

Szukasz innych produkcji o miłości? Sprawdź filmy Trzy metry nad niebem i Ukryte pragnienia

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO