Gdzie obejrzeć

Fatalny romans online
Miłość, zdrada i pożądanie to motywy, które bardzo często przewijają się w scenariuszach różnorodnych filmów i seriali. Wiele z nich obejrzeć możemy za pośrednictwem serwisów streamingowych. Sporo z tego rodzaju produkcji znajdziemy chociażby na Netflixie, na którym w lipcu 2020 roku zadebiutował film pod tytułem „Fatalny romans”. 

Tytuł oryginalny: Fatal Affair
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Peter Sullivan
Scenariusz: Peter Sullivan / Rasheeda Garner
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

 

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Główną bohaterką filmu pod tytułem „Fatalny romans” jest Ellie, w której rolę wcieliła się Nia Long. Kobieta spotyka się ze swoim starym znajomym – Davidem (Omar Epps). Po niezobowiązującym wieczorze kobieta zamierza naprawić swoje małżeństwo z Marcusem (Stephen Bishop) i zadbać o ich wzajemne relacje, które w ostatnim czasie trudno nazwać wzorowymi. Szybko okazuje się jednak, że kilka godzin spędzonych z Davidem to zaledwie preludium dramatu, który ma się rozegrać. Jej znajomy jest niebezpieczny, zdeterminowany i opanowany przez obsesję na punkcie Ellie. Jak potoczą się losy wszystkich bohaterów? Czy kobiecie uda się wyrwać z niebezpiecznego układu? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa, na którym dostępny jest amerykański dramat. Poniżej znaleźć możecie natomiast jego zwiastun i obsadę.


Gdzie obejrzeć cały film Fatalny romans i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Fatalny romans online. Pełną obsadę filmy Fatalny romans znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Nia Long
Stephen Bishop
Omar Epps
Aubrey Cleland
Maya Stojan
KJ Smith
Jason-Shane Scott
Carolyn Hennesy
Fredella Calloway
Jacob Aaron Gaines
Kym Jackson
Lyn Alicia Henderson
Kate Orsini
Michael C. Mahon

Sprawdź również filmy X-Men Apocalypse, Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole. Warty uwagi jest także 3. sezon Stranger Things.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO