Gdzie obejrzeć

Brudna forsa online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Wielu twierdzi, że pieniądze rządzą dzisiejszym światem – waluty, środki inwestycyjne i kruszce są podstawą wypłacalności i świadczą o sile nabywczej. Niektóre korporacje, firmy i przedsiębiorstwa nauczyły się funkcjonować w tym chaotycznym świecie. Ich chciwość i bezwzględność sprawia, że dorabiają się one tak zwanych brudnych pieniędzy – to właśnie w tej tematyce utrzymane są sezony serialu „Brudna Forsa”.

Premiera: 26 stycznia 2018
Gatunek: dokument / kryminał
Reżyser: m.in.: Jesse Moss, Alex Gibney i Fisher Stevens
Kraj: USA
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne serialu

Opis filmu

Brudne pieniądze mają niejedną twarz. Wystarczy wspomnieć chociażby o samochodach, które w wymyślny sposób fałszują testy na emisję spalin. Pod lupę wziąć należy także chwilówki – pożyczki, które śmiało można porównać z lichwą. Zainteresowanie mogą wzbudzić także nieuczciwe praktyki inwestycyjne i nielegalny handel. A to wszystko tylko niektóre z poruszanych w tym serialu tematów. Produkcja zapewnia nam relacje z dwóch stron – poznamy stanowisko zarówno pokrzywdzonych, jak i przestępców i naciągaczy, którzy nie cofną się przed niczym. Interes musi się kręcić – pieniądze muszą spływać na konto. Serial dokumentalny zbiera doskonałe oceny i pokazuje wiele zawiłości i finansowych pułapek współczesnego świata. Z dwoma sezonami amerykańskiej produkcji można zapoznać się na Netflixie – znajduje się on także w polskiej ofercie serwisu.

Zwiastun


Brudna forsa obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Brudna forsa ? Spawdzić obsadę filmu Brudna forsa oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Brudna forsa online. Pełna obsada filmu Brudna forsa i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Brudna forsa Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: RewelacyjnyKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO