Gdzie obejrzeć

SpongeBob Film: Na ratunek
SpongeBob Kanciastoporty to jedna z najsympatyczniejszych i najchętniej oglądanych animowanych postaci w historii. Przygody z podwodnego świata od pewnego czasu oglądać można za pośrednictwem internetu. Nic więc dziwnego, że powstał też pełnometrażowy film z tego uniwersum - „SpongeBob Film: Na ratunek”. 

Tytuł oryginalny: The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
Gatunek: Animowany / Familijny / Przygodowy  
Reżyseria: Tim Hill
Scenariusz: Tim Hill
Rok premiery: 2020
Kraj: USA / Korea Południowa

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Animowana produkcja pod tytułem „SpongeBob Film: Na ratunek” to przede wszystkim świetna zabawa dla całej rodziny, w której podziwiać możemy jednego z ulubionych animowanych bohaterów w historii – SpongeBoba. Co u naszego bohatera – jedyną stałą w jego życiu jest zmiana. Musi on bowiem opuścić swoje ukochane Bikini Dolne, w którym przecież spędził wiele lat. Życiowe perypetie i przygody nie pozostawiają mu jednak wyboru. SpongeBob wyrusza bowiem na ratunek swojemu przyjacielowi – Gacusiowi, który potrzebuje jego pomocy. Film zadebiutował w roku 2020 i można go już obejrzeć w internecie. Animowaną produkcję znajdziemy w ofercie serwisu Netflix. Poniżej znaleźć możecie natomiast jej zwiastun i obsadę. 

Obsada

Tom Kenny
Bill Fagerbakke
Rodger Bumpass
Clancy Brown
Mr. Lawrence
Jill Talley
Carolyn Lawrence
Mary Jo Catlett
Lori Alan
Matt Berry
Awkwafina
Keanu Reeves

Swojego głosu w filmie udzielił między innymi Keanu Reeves, którego podziwiać możemy między innymi w filmach Adwokat diabła czy John Wick 3

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO