Gdzie obejrzeć

Sekretny świat kotów (2018) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Sekretny świat kotów” to film nakręcony w 2018 roku, którego twórcą jest Gary Wang. Produkcja jest animowaną komedią, która opowiada o losach sympatycznych zwierzaków. Czy uda im się odnaleźć mistyczną krainę - prawdziwy raj dla kotów?

Tytuł oryginalny: Mao Yu Tao Hua Yuan
Gatunek: Animowany / Komedia
Twóra: Gary Wang
Rok produkcji: 2018

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Animowana produkcja pod tytułem „Sekretny świat kotów” opowiada nam hisotrię młodego kociaka imieniem Cape. Jego codzienność to sielanka - wraz z ojcem mieszkają oni u kochających właścicieli, którzy dbają o swoje zwierzęta z największa troską. Młodym kotem taragają jednak chęć poznania świata i zawadiacki charakter. Pewnego dnia dowiaduje się on o mitycznej krainie, która jawi się jako prawdziwy raj dla kotów. Cape podejmuje decyzje o podjęciu się niecodziennej wyprawy i wyrusza w wielki świat, który jednak najeżony jest wręcz niebezpieczeństwami. Jego drogą wyrusza zmartwiony ojciec, który musi sobie przypomnieć lata młodości i rusza na pomoc swojemu synowi. Dołączają do nich także inni bohaterowie. Jak potoczy się ta wyprawa? Przekonać się o tym można za pośrednictwem serwisu streamingowego Cineman. 


Sekretny świat kotów obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Sekretny świat kotów ? Spawdzić obsadę filmu Sekretny świat kotów oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Sekretny świat kotów (2018) online. Pełna obsada filmu Sekretny świat kotów i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Sekretny świat kotów Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

 

Yufeng Li
Zhe Zhang
Linsheng Chen
Wakin Chau
Yanduo Yang

Polecamy również animowane filmy Rodzinka Robinsonów i Dom

 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO