Gdzie obejrzeć

Psia Akademia online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Niektóre propozycje dla najmłodszych pozwalają im spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Rozwijają wyobraźnię, uczą nowych słówek czy zachowań. Niektóre przybierają formę serialu familijnego, który doskonale sprawdzi się podczas czasu spędzonego wspólnie z naszą pociechą. Jedną z takich propozycji jest „Psia Akademia”.

Premiera: 2019
Gatunek: animowany / dla dzieci
Serie i odcinki: 1 sezon / 19 odcinków
Reżyseria: Robert Vince, Stefan Scaini, Anna McRoberts
Kraj: USA / Kanada

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Ciężko wyobrazić sobie coś słodszego i bardziej uroczego od serialowej serii pod tytułem „Psia Akademia”. Motywem przewodnim produkcji jest szkoła dla szczeniaczków, które przeżywają najróżniejsze przygody i uczą się nowych rzeczy. Każdy z nich ma oczywiście podłożony głos – prezentowani bohaterowie nabierają dzięki temu dodatkowego uroku. W serialu występują też ludzie – opiekunowie, trenerzy i nauczyciele pociesznych zwierzaków, którzy niejednokrotnie wystawieni są na próby ich szalonymi pomysłami i młodzieńczą energią. Serial dostępny jest od 2020 roku w polskiej wersji językowej na Netflixie. Familijne kino to świetna propozycja dla całej rodziny, przy której chętnie czas spędzą nawet najmłodsi jej członkowie. W oryginalnej obsadzie wystąpili Christian Convery, Don Lake, Chance Hurstfield, Aria Birch, Dylan Chombing i Riley O’Donnell.

Psia Akademia - zwiastun


Psia Akademia obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Psia Akademia ? Spawdzić obsadę filmu Psia Akademia oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Psia Akademia online. Pełna obsada filmu Psia Akademia i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Psia Akademia Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Bardzo dobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO