Gdzie obejrzeć

Szklana pułapka 2 online Obsada, gdzie obejrzeć ?

"Szklana pułapka 2" to film nakręcony w 1990 roku, który jest już drugą częścią jednej z najbardziej kultowych serii filmów akcji. Tym razem przeciwnikami Johna McClane będzie grupa terrorystów, która opanowała lotnisko. 

Tytuł oryginalny: Die Hard 2
Gatunek: Akcja / Sensacyjny
Reżyseria: Renny Harlin
Scenariusz: Steven E. de Souza / Doug Richardson
Rok produkcji: 1990
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

John McClane nie ma szczęścia do świąt. W wigilijny wieczór grupa terrorystów opanowuje wielki port lotniczy biorąc tysiące oczekujących oraz pasażerów samolotów za zakładników. W zamian za ich wypuszczenie żądają uwolnienia szefa kartelu narkotykowego. Przestępcy są przygotowani na wszystko... z jednym wyjątkiem. Nie wzięli pod uwagę, że przyjdzie im walczyć z Johnem McClane'm (Bruce Willis). By zachować zimną krew detektyw musi przezwyciężyć strach, współpracować z upartym szefem oddziału antyterrorystycznego i przede wszystkim zapomnieć, że w porwanym samolocie znajduje się jego żona. Film obecnie znajdziemy w internecie - w swojej ofercie mają go między innymi serwisy iTunes, Chili, Rakuten czy VOD.pl. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Szklana pułapka 2 obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Szklana pułapka 2 ? Spawdzić obsadę filmu Szklana pułapka 2 oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Szklana pułapka 2 online. Pełna obsada filmu Szklana pułapka 2 i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Szklana pułapka 2 Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

Bruce Willis
Bonnie Bedelia
William Atherton

Bruce Willis wystąpił także w innych kultowych produkcjach - aktora oglądać możemy między innymi w filmach Szósty zmysł i Pulp Fiction.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO