Łączą ich więzy krwi i wielkie pieniądze

Włoska rodzina – kto przejmie władzę nad rodzinną firmą?

„Włoska rodzina” to włoski serial telewizyjny, który został wyprodukowany przez Rai Fiction i Cross Productions. Zdjęcia do niego powstawały w latach 2012-2015, a produkcja doczekała się trzech sezonów. Polscy widzowie początkowo mogli go obejrzeć na kanale AXN White, gdzie pierwszy sezon ukazał się pod tytułem „Rodzina Manzoni”. Kolejne sezony emitowane były jako „Rodzina Rengoni”. 4 maja 2020 roku serial zaczął być emitowany pod nowym tytułem na antenie TVP1.

Tytuł oryginalny: Una grande famiglia
Gatunek: Dramat
Premiera: 2012
Twórca: Ivan Cotroneo
Kraj: Włochy
Dostępny na: vod.tvp.pl

Materiały prasowe

Opis fabuły

Serial ukazuje burzliwą historię rodziny Rengoni, której członkowie od lat są właścicielami wielkiej firmy znajdującej się w północnej części Włoch. Jego akcja rozpoczyna się w momencie, gdy ród Rengoni rozpoczyna przygotowania do świętowania sześćdziesiątych piątych urodzin głowy rodziny, Ernesto, który jest mężem Eleonory i ojcem piątki dzieci. Na przyjęciu zjawiają się wszyscy zaproszeni goście z wyjątkiem jednej ważnej osoby – brakuje na nim Edoardo, który jest pierworodnym synem Ernesta i szefem rodzinnej firmy. Nagle spokój gości burzy niespodziewany telefon. Okazuje się, że doszło do katastrofy samolotu, na którego pokładzie znajdował się Edoardo. Jego ciała jednak nie odnaleziono. Rodzina Rengoni będzie się musiała zmierzyć z niejasną sytuacją dotyczącą stanu Edoarda, a także rozstrzygnąć, kto teraz przejmie władzę nad wielką rodzinną firmą.


Zwiastun

Obsada

Stefania Sandrelli – Eleonora Pastore
Gianni Cavina – Ernesto Rengoni
Stefania Rocca – Chiara Mantovani
Sonia Bergamasco – Laura Rengoni
Alessandro Gassmann – Edoardo Rengoni
Giorgio Marchesi – Raoul Rengoni
Sarah Felberbaum – Nicoletta Rengoni
Primo Reggiani – Stefano Rengoni
Isabella Ferrari – Claudia Manetti

Obejrzałeś już wszystkie odcinki serialu? Jeśli tak, polecamy serial „Downton Abbey". Warto również obejrzeć film „Ostatnia rodzina”, który opowiada o niezwykłych i dramatycznych losach rodziny Beksińskich, a także „Wall Street: Pieniądz nie śpi”.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO