Producentka zdradza

Unorthodox – nie będzie drugiego sezonu serialu?

Seriale na Netflixie potrafią przyciągnąć widza i zaprezentować mu angażującą historię. Wyjątkiem w tym przypadku nie jest produkcja „Unorthodox”, która 26 marca 2020 zadebiutowała na platformie. Serial opowiada o losach młodej kobiety Esther Shapiro, która stara się wyrwać z ortodoksyjnego żydowskiego środowiska w Nowym Jorku. Dziewczynie udaje się uciec do Berlina, w którym jednak musi poradzić sobie z codziennym życiem – jej ratunkiem może okazać się muzyka. Dawne życie nie pozwala jednak jej zapomnieć o sobie – w stolicy Niemiec próbują odnaleźć ją mąż i jego kuzyn. 

Youtube / Netflix

Losy Esty poruszyły miliony widzów, którzy obejrzeli już wszystkie 4 odcinki miniserialu. Nic więc dziwnego, że pojawiły się pytania dotyczące powstania ewentualnej drugiej części. 

Czy będzie 2. sezon?

Dla fanów serialu niestety nie mamy dobrych wiadomości. Wszelkie wątpliwości rozwiała Anna Wigner – producentka serialu, której słowa przytoczył portal Telemagazyn. W wywiadzie udzielonym dla Metro UK powiedziała: 

Nie kontynuujemy tego, ponieważ czujemy, że tak naprawdę już opowiedzieliśmy tę historię. To od początku miał być miniserial. Podejrzewam, że będę jeszcze pracować z tymi aktorami, mamy wiele nowych projektów w fazie rozwoju. To nie koniec naszej drogi, ale nie sądzę, że opowiem tę historię jeszcze raz. Już to zrobiliśmy  

Wszystko wskazuje więc na to, że nie doczekamy się dalszych losów Esty na ekranie. Zainteresowanych tematyką serialu odsyłamy do książki „Unorthodox: jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów”, którą zainspirowany był serialWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO