Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Tajemnice grobowca w Sakkarze online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Historia to pasjonująca nauka, która jeszcze niejednokrotnie nas zadziwi. Doskonałym potwierdzeniem tej tezy są chociażby znaleziska archeologiczne. Pomagają nam one zrozumieć świat sprzed wieków i lepiej poznać historię ludzkości. O jednym z niezwykłych znalezisk opowiada dokumentalny film „Tajemnice grobowca w Sakkarze”. 

Tytuł oryginalny: Secrets of the Saqqara Tomb
Gatunek: Dokumentalny
Twórca: James Tovell
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Dokumentalny film pod tytułem „Tajemnice grobowca w Sakkarze” zabiera nas do tytułowej egipskiej Sakkary, która położona jest na południe od Kairu i na zachód od Memfis. Jej nazwa pochodzi natomiast od imienia bogini, która ma opiekować się nekropolią. Produkcja opowiada o pracy grupy archeologów, która przyczyniła się do największego odkrycia od kilkudziesięciu lat. Film ukazuje starania i dążenia do zbadania starożytnej nekropolii, które zaowocowały odkryciem wielu pradawnych przedmiotów i artefaktów. Mogą się one okazać wyjątkowo cenne w poznaniu historii i lepszym zrozumieniu starożytnego Egiptu. Twórcą filmu jest James Towell – efekty jego pracy obejrzeć możemy za pośrednictwem streamingowego serwisu Netflix. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun tej dokumentalnej produkcji. 

Tajemnice grobowca w Sakkarze – zwiastun

Szukasz innych dokumentalnych produkcji? Sprawź filmy Kings of Indiana i 537 głosów.


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO