Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Sporty świata online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Seriale dokumentalne to bardzo ciekawy gatunek, którego przedstawiciele podbili serca tysięcy fanów na całym świecie. Świadczyć może o tym popularność tego rodzaju tytułów na serwisach streamingowych. Nic więc dziwnego, że często pojawiają się nowe seriale dokumentalne o sporcie. Jedną z ciekawszych premier 2020 roku jest w tym przypadku serial „Sporty świata”. 

Tytuł oryginalny: Home Game
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu Netflix

Opis serialu

Sport w dzisiejszym świecie zajmuje bardzo ważne miejsce w życiu wielu z nas – największe sportowe wydarzenia przyciągają nie tylko uczestników, ale także widzów, którzy z zapartym tchem śledzą poczynania sportowców z trybun i przed telewizorami. Nie wszystkie dyscypliny sportowe są jednak medialne i znane na całym świecie. Z pomocą przychodzi wtedy serial „Sporty świata”, którego widzowie mają szanse zobaczyć najbardziej niecodzienne sportowe rywalizacje z całego świata. Będziemy mieli więc okazję obejrzeć chociażby zapasy z elementami voodoo czy niebezpieczne ujeżdżanie zwierząt. Okazuje się, że każda z prezentowanych dyscyplin jest niezwykle ważna dla konkretnej grupy lub społeczności. Dzięki serialowi mamy więc możliwość poszerzenia swoich kulturowych horyzontów bez konieczności wychodzenia z domu. Serial obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun tej dokumentalnej produkcji.

Sporty świata - zwiastun

Polecamy również filmy Jutro albo pojutrze, Ostatnia rodzina i Nasze jutro.


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO