Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Pingwiny z Madagaskaru online - opis serialu, odcinki, bohaterowie. Zabawne przygody pingwinów Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Niektóre filmy animowane okazują się prawdziwymi hitami i na stałe wchodzą do szeroko pojmowanej kultury popularnej. Charakterystyczni bohaterowie, niebagatelna fabuła i tysiące świetnych recenzji sprawiają, że powstają kolejne części lub spinoffy. Właśnie tak narodził się serial „Pingwiny z Madagaskaru”, który powstał na kanwie animacji „Madagaskar”. 

Premiera: 28 listopada 2008
Gatunek: animowany / dla dzieci
Kraj: USA
Liczba odcinków: 80 / 3 serie

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

„Pingwiny z Madagaskaru” zadebiutowały w Polsce 24 października 2009 roku. Przez ponad 10 lat swojej obecności na polskich ekranach kreskówka była emitowana na: Nickelodeon Polska, Comedy Central Polska, Nickelodeon HD, TVP 1, TV Puls, VIVA Polska, Puls 2, Paramount Channel czy Nictoons Polska. Obecnie serial znaleźć można także w ofercie serwisu streamingowego HBO GO. „Pingwiny z Madagaskaru” opowiadają o losach czterech rezolutnych nielotów – Kowalskiego, Rco, Szeregowego i Skippera. Są oni tak naprawę agentami pod przykrywką, którzy dbają o spokój i bezpieczeństwo w nowojorskim Central Park Zoo. Ich akcje i działania starają się udaremnić lemury, na których czele stoi narcystyczny Król Julian. Seria doczekała się kilkudziesięciu odcinków podzielonych na 3 serie. Zabawne perypetie pingwinów są zaś nadal jedną z najchętniej wybieranych animowanych serii na świecie. 


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO