Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Powstanie 4. sezon serialu „Castlevania”. Netflix oficjalnie potwierdził czwarty sezon produkcji Podobne filmy i seriale

Serial „Castlevania”, który jest emitowany od 2017 roku, powstał w oparciu o klasyczną już japońską grę komputerową z 1989 roku, „Castlevania 3: Dracula’s Curse”. Luźna adaptacja Netflixa przedstawia losy łowcy wampirów zmagającego się z problemem alkoholowym. Jest on jednocześnie ostatnim żyjącym członkiem rodu Belmont, który jest okryty hańbą. Jego celem jest uchronienie terenów Europy Wschodniej przed Władem Palownikiem, zwanym Drakulą, który dąży do podbicia kolejnych miast znajdujących się na tych ziemiach. Serial doczekał się już trzech sezonów. Pierwsze dwa okazały się wielkim sukcesem i mogły się poszczycić sporą oglądalnością. Trzeci z kolei miał premierę dopiero w marcu 2020 roku, ale już zdążył zebrać mnóstwo pochlebnych opinii.

youtube.pl

Mamy dobrą wiadomość dla fanów - okazuje się, że to jeszcze nie koniec serialu „Castlevania”.

Co zobaczymy w czwartym sezonie?

Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie czwarty sezon „Castlevanii”. Gigant streamingowy poinformował o tym na swoim profilu na Twitterze. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera kolejnego sezonu serii, a także jaka będzie tym razem ilość odcinków. Biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie, premiera nie nastąpi zapewne wcześniej, niż w 2021 roku. Z pewnością jednak można się spodziewać, że w czwartym sezonie będą dalej kontynuowane wątki podjęte w ostatnich odcinkach. Twórcy serialu „Castlevania rozpoczęli w trzecim sezonie nowy rozdział historii, dzięki czemu świat przedstawiony w produkcji uległ znacznemu rozbudowaniu. Jego nowe elementy stwarzają świetne warunki do pokazania dalszego rozwoju wydarzeń oraz przygód bohaterów. Po poprzednich sezonach serialu możemy się spodziewać, że czwarty okaże się równie porywający.


Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO