Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Powrót Laleczki Chucky online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Horror z laleczką Chucky niewątpliwie przypadł widzom na całym świecie do gustu. Losy i motywacje nawiedzonej zabawki wzbudzają zresztą emocje do dziś. Nic więc dziwnego, że powstały kolejne części nietypowego horroru. W 1990 roku zadebiutowała druga część filmu pod tytułem „Powrót Laleczki Chucky”. 

Tytuł oryginalny: Child's Play 2
Gatunek: Horror
Reżyseria: John Lafia
Scenariusz: Don Mancini
Rok produkcji: 1990
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Fabuła filmu „Powrót Laleczki Chucky” rozgrywa się niemal bezpośrednio po „jedynce”. W wyniku działań nawiedzonej zabawki Andy trafia do rodziny zastępczej, jego matka ląduje zaś w zakładzie psychiatrycznym. Sprawa morderczej lalki została skutecznie zatuszowana przez policję – producenci zabawki zamierzają jednak dorobić się na tej sprawie fortuny. Odnowiona zostaje także oryginalna lalka – w wyniku tego zabawka znowu ożywa. Dusza seryjnego zabójcy po raz kolejny spróbuje zagrozić Andy’emu i pozbawić go życia. Po raz kolejny rozpoczyna się więc mordercza i bezwzględna walka z nawiedzoną zabawką. Jak tym razem potoczą się losy bohaterów? Czy po raz drugi chłopcu uda się ujść z życiem? Przekonać się mogą o tym użytkownicy serwisów VOD Chili i iTunes. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę drugiej części tego amerykańskiego horroru. 


Powrót Laleczki Chucky – zwiastun

Obsada

Alex Vincent
Jenny Agutter
Gerrit Graham
Christine Elise
Brad Dourif
Grace Zabriskie
Peter Haskell
Beth Grant
Greg Germann
Raymond Singer
Stuart Mabray
Matt Roe

Sprawdź również horrory Po tamtej stronie drzwi, Resident Evil: Afterlife i Złe miejsce.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO