Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Pomiędzy zmysłami (2020) online - opis filmu, obsada, zwiastun, fabuła. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Margaret jest młodą kobietą, która kompletnie zagubiła siebie w wielkim mieście. Tłumi swój ból w popularnych hotelach na godziny, zalewa smutki alkoholem i ogłusza się narkotykami. W końcu nawiązuje niebezpieczny romans... Czy poradzi sobie sama ze sobą i odnajdzie ratunek?

Rok produkcji: 2020
Gatunek: Dramat 
Oryginalny tytuł: Lost Girls and Love Hotels
Produkcja: USA / Japonia 
Reżyseria: William Olsson 
Scenariusz: Catherine Hanrahan

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

Margaret to dziewczyna, która kompletnie zagubiła się w wielkim mieście jakim jest Tokio. Otoczona jest przez ludzi i miejsca, których nie zna. W dzień uczy angielskiego, w nocy daje się porwać miastu. Alkohol i narkotyki to jej codzienność. Wkrótce dochodzą do tego również spotkania w popularnych hotelach miłości. To jedynie tłumi jej złe wspomnienia. W końcu dziewczyna nawiązuje romans z tajemniczym gangsterem o imieniu Kazu. Zostanie przez niego zdominowana i jej życie całkowicie się odwróci. Czy zdoła znaleźć dla siebie ratunek?

Zobacz również inne produkcje z Alexandrą Daddario, takie jak "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna", "Percy Jackson: Morze potworów" oraz "Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz". 


Zwiastun 

Obsada

Alexandra Daddario - Margaret 
Takehiro Hira - Kazu 
Carice van Houten - Ines 
Kate Easton - Louise 
Andrew Rothney - Liam 
Eri Ishida - Yuki 
Misuzo Kanno - Nakamura 
Peter Mark Kendall - Frank
Mariko Tsutsui - Mari 
Asuka Kurosawa - Mikiko

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO