Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Pierwsza Miłość online - opis serialu, obsada, odcinki, zwiastun, sezony. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

 „Pierwsza miłość” to prawdopodobnie najlepszy polski serial młodzieżowy (i nie tylko). Emitowany głównie w telewizji Polsat oglądany jest przez ponad 2 mln widzów. Reżyserem jest Okił Khamidow, znany z m.in. Świata Według Kiepskich, nagrywany jest głównie we Wrocławiu i w jego bliskich okolicach. Na obecną chwilę powstało blisko 3 tys. odcinków i nie zapowiada się by to miał być koniec. „Pierwsza miłość” zaskarbiła sobie najwięcej oglądających wśród młodych. To zasługa młodego wieku bohaterów i sytuacji, w których się znajdują. Mimo, że oglądane na ekranie, to bardzo łatwe w znalezieniu odniesienia do prawdziwego codziennego życia. Przepis na sukces serialu dla młodych? Weź młodych i zdolnych aktorów i każ im odgrywać historie jakie spotykają młodych na co dzień, a nie tylko w filmach. 

Tytuł oryginalny: Pierwsza miłość
Gatunek: Obyczajowy
Rok premiery: 2004
Kraj: Polska
Platforma: Ipla

Materiały promocyjne serialu

Pierwsza miłość - opis fabuły

Akcja serialu rozpoczyna się, kiedy po zaginięciu matki, Danuty, Maria Radosz opuszcza rodzinną wieś – Wadlewo i udaje się na studia do Wrocławia, gdzie zamieszkuje u swoich wujostwa, Marka i Teresy oraz ich, wtedy 19-letniej, córki Kingi. W czasie spaceru Maria spotyka Pawła Krzyżanowskiego. Maria i Paweł zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. To właśnie ich tytułowa miłość jest jednym z głównych wątków serialu. Oglądający „Pierwszą miłość” od jej początków, prześledzili również niemal całą drogę Sabiny, Błażeja, Agi, Mikołaja, którzy z porywczych i popełniających błędy młodości nastolatków przerodzili się w dojrzałych, młodych ludzi. Innym wątkiem serialu są postaci 3 młodych przyjaciól: Artura – wiecznego kawalera, bogatego podrywacza; Bartka – młodego lekarza, który w sferach miłosnych jest zupełnym przeciwieństwem pierwszego kolegi; oraz Patryk – młody Amerykanin, który chce rozpocząć w Polsce nowe życie. Cała trójka wraz z Pawłem, ukochanym Marysi, są zgraną grupą przyjaciół. 

 


Pierwsza miłość - zwiastun

Pierwsza miłość - obsada

Przez blisko 3 tys. odcinków role zagrała blisko 100 różnych aktorów. Wymieniamy zatem obsadę z początków serialu, najbardziej charakterystycznych aktorów, którzy w pierwszej chwili kojarzeni są tym serialem.

Aneta Zając jako Maria Domańska od 2004
Wojciech Dąbrowski jako Jan Radosz 2004–2012, od 2018
Aleksandra Zienkiewicz jako Kinga Kulczycka od 2004
Łukasz Płoszajski jako Artur Kulczycki od 2004
Maciej Tomaszewski jako Marek Żukowski od 2004
Maria Pakulnis jako Aneta Pałkowska od 2004
Paweł Okoński jako Marian Śmiałek od 2004
Anna Ilczuk jako Emilia Miedzianowska od 2004
Rafał Kwietniewski jako Bartek Miedzianowski od 2005
Marek Pyś jako Zenon Łazanek 2005, od 2010
Włodzimierz Adamski jako Ludwik Pieczuk od 2006
Maria Gładkowska jako Jagna Miedzianowska od 2006
Jan Monczka jako Jacek Miedzianowski od 2006

Sprawdź również inne polskie seriale - polecamy produkcje Rojst i Ślepnąc od świateł

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


  • 07 października 2020
  • kefir

jak moge obejrzec

Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO