Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Oszukać przeznaczenie 3 cały film online | Obsada, opis fabuły, opinie | Cda, Netflix, VOD Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Trzecia z kolei odsłona horroru „Oszukać przeznaczenie” zabiera widzów na prawdziwą jazdę bez trzymanki. Bohaterowie tym razem udadzą się do miejscowego lunaparku, w którym omal nie zginą na szalonym rollercoasterze. Wkrótce grupa nastolatków przekona się, że jedyną rzeczą, której mogą zaufać, są ich własne przeczucia. Śmierć rozpocznie krwawe polowanie na wszystkich, którym uda się wymknąć z jej objęć.

Tytuł oryginalny: Final Destination 3
Gatunek: horror
Rok produkcji: 2006
Premiera: 9 lutego 2006
Reżyseria: James Wong
Scenariusz: Glen Morgan/James Wong

Plakat

Opis fabuły

Grupa nastolatków postanawia wyprawą do wesołego miasteczka uczcić zakończenie roku szkolnego. Na początku decydują się na przejażdżkę wielkim i szalonym rollercoasterem. Jednak tuż przed startem kolejki, jedna z nastolatek, Wendy, zaczyna mieć złe przeczucia i panicznie się bać. Zaczyna błagać, żeby ją natychmiast wypuszczono z wagonika. Poirytowana jej zachowaniem obsługa rollercoastera wyrzuca ją wraz z jej wszystkimi przyjaciółmi. Niecałe kilka minut później, rozpędzona kolejka wypada z toru i spada z wysokości kilkudziesięciu metrów, zabijając na miejscu wszystkich pasażerów. Jest to jednak dopiero początek zmartwień grupy uczniów – śmierć nie da za wygraną i zmusi każdego z nich do spotkania się z własnym przeznaczeniem. Wkrótce zacznie się seria makabrycznych zgonów.


Zwiastun

Obsada

Mary Elizabeth Winstead
Ryan Merriman
Kris Lemche
Alexz Johnson
Sam Easton
Jesse Moss

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO