Gdzie obejrzeć

Norsemen online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Większość seriali i produkcji kinowych powstaje w stu procentach na poważnie – nawet humor jest w nich wyraźnie wyważony i zaplanowany. Są jednak tytuły, które śmiało nazwać można parodią lub pastiszem. Jednym z takich tytułów z pewnością jest serial komediowy „Norsemen”, który pozwala nam spojrzeć na wikingów w krzywym zwierciadle dobrego humoru. 

Tytuł oryginalny: Norsemen
Gatunek: Komedia
Premiera: 2016
Kraj: Norwegia
Dostępny na: Netflix

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Serial „Norsemen” to z całą pewnością produkcja nietypowa. Zawiodą się ci, którzy oczekują od niej realizmu i powagi. Serial niemal w całości zrealizowany jest jako swobodna historia inspirowana historią wojowniczych ludzi północy. Serial opowiada o wikingach, którzy w okolicy roku 970 odkrywają morską drogę na zachód. Jest to początek przychody ludów, którzy chcą zdobywać i kolonizować kolejne lądy. Wszystko to okraszone jest, nierzadko absurdalnym, humorem. Serial ukazuje zmiany, które zachodzą w społeczności wikingów i jest zabawną adaptacją ich tułaczki po wodach naszej planety. Serial świetnie sprawdzi się jako odskocznia od poważnych dzieł i zapewni dawkę dobrego humoru. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun i sprawdzić obsadę tego nietypowego serialu. 


Norsemen obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Norsemen ? Spawdzić obsadę filmu Norsemen oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Norsemen online. Pełna obsada filmu Norsemen i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Norsemen Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Norsemen – zwiastun

Obsada

Nils Jørgen Kaalstad - Arvid
Kåre Conradi - Orm
Trond Fausa Aurvaag - Rufus
Silje Torp - Frøya
Kristine Riis - Liv
Mads Jørgensen - Viljar
Mikkel Bratt Silset - Ragnar
Øystein Martinsen - Kark

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO