Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Niewidzialny człowiek online - opis filmu, obsada, zwiastun. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Cecilia decyduje się na zakończenie toksycznej relacji ze swoim mężem. Naukowiec-wynalazca, zaraz po zerwaniu, popełnia samobójstwo. Od tego czasu kobietę zaczynają prześladować bardzo dziwne zdarzenia.

Rok produkcji: 2020
Gatunek: Horror
Produkcja: Australia / USA
Reżyseria: Leigh Whannell
Scenariusz: Leigh Whannell

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Cecilia Kass jest bardzo nieszczęśliwa w swoim toksycznym związku, przepełnionym przemocą. W końcu postanawia zakończyć relację ze swoim bogatym mężem. Pewnej nocy ucieka przed znakomitym naukowcem, który jest jej mężem, do swojej siostry i ich wspólnego przyjaciela z młodości. Niedługo później jej mąż popełnia samobójstwo i zostawia jej wielką fortunę. Mimo to Cecilia obawia się, że jego śmierć jest oszustwem. Seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być coraz bardziej niebezpieczna. Zagraża nie tylko jej, ale również jej bliskim. Ale jak kobieta ma udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.


Zwiastun

Obsada

Elizabeth Moss – Cecilia Kass
Oliver Jackson-Cohen – Adrian Griffin
Harriet Dyer – Emily Kass
Aldis Hodge – James Lanier
Storm Reid – Sydney Lanier
Michael Dorman – Tom Griffin
Benedict Hardie – Achitekt Marc

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO