Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Królowie Charm City online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

„Królowie Charm City” to amerykański dramat, który zadebiutował w 2020 roku. Jego twórcami są Ángel Manuel Soto oraz Sherman Payne, którzy opowiadają historię o marzeniach i rosnącym niebezpieczeństwie. Wszystko dzieje się natomiast w Baltimore, w którym żyje czternastoletni Mouse. 

Tytuł oryginalny: Charm City Kings
Gatunek: Dramat
Twórcy: Ángel Manuel Soto, Sherman Payne
Rok premiery: 2020
Kraj: USA 
Platforma: HBO GO

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Jednym z głównych bohaterów filmu pod tytułem „Królowie Charm City” jest czternastoletni Mouse, w którego rolę wcielił się Jahi Di'Allo Winston. Nastolatkowi bardzo zależy na dołączeniu do miejscowej grupy motocyklowej – Midnight Clique. Jego brat przed śmiercią był najlepszym członkiem zespołu. Matka Mouse’a (Teyonah Parris) i jego mentor (William Catlett) chcą pomóc nastolatkowi w wykorzystaniu jego potencjału. W końcu szef grupy motocyklowej bierze nastolatka pod swoje skrzydła. Szybko okazuje się jednak, że czternastolatek zaczyna podążać w niepożądanym kierunku i może mu grozić niebezpieczeństwo. Jak potoczą się jego losy? Przekonać się o tym można za pośrednictwem serwisu streamingowego HBO GO. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun filmu i jego obsadę. 


Królowie Charm City – zwiastun 

Obsada

Jahi Di'Allo Winston - Mouse
Meek Mill - Blax
William Catlett - Detektyw Rivers
Teyonah Parris
Donielle T. Hansley Jr. - Lamont
Kezii Curtis - Sweartagawd
Milan Ray - Shay
David A MacDonald - Policjant

Szukasz innych dramatów? Polecamy filmy Uśpieni i Odwet.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO