Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Klątwa Ju-on: Początek online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Niektórzy z nas uwielbiają horrory – przerażające produkcje, które przyprawiają nas o gęsią skórkę. Wiele tego typu dzieł uzyskało status kultowych i stało się prawdziwymi legendami kina dla odważnych. Wśród takich horrorów warto wymienić chociażby serię „Klątwa Ju-on”, której fani niedawno doczekali się premiery serialu „Klątwa Ju-on: Początek”.

Tytuł oryginalny: Ju-On: Noroi no Ie
Gatunek: Horror
Rok produkcji: 2020
Kraj: Japonia

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Najbardziej przerażające horrory to takie, które oparte są na prawdziwych historiach i wydarzeniach. Ich realność, paranormalne właściwości i przerażający charakter sprawiają, że boimy się jeszcze bardziej. Takim typem produkcji jest serial „Klątwa Ju-on: Początek”, który skupia się na początkach historii klątwy Ju-on. Serial potrafi zarówno przyciągnąć przed ekran, jak i przestraszyć nie na żarty. Produkcja prezentuje historię koszmarów, z którymi boryka się każdy nieszczęśnik, który zbliży się do domu z klątwy. Wszystkie sześć odcinków znaleźć możemy na Netfliksie – każdy z nich trwa około pół godziny. Jest to pozycja niemal obowiązkowa dla miłośników azjatyckich horrorów, które oczywiście najlepiej ogląda się w nocy. Poniżej znaleźć możecie zwiastun i obsadę japońskiej produkcji.


Klątwa Ju-on: Początek – zwiastun

Obsada

Yuina Kuroshima
Yoshiyoshi Arakawa
Ririka
Kana Kurashina
Koki Osamura
Mai Takahashi
Kai Inowaki
Tokio Emoto
Nobuko Sendo
Ryûshin Tei
Yûya Matsuura
Kaho Tsuchimura
Haruka Kubo

Sprawdź również filmy Parking, Ciambra i Taxi A.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO