Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty online - opis dokumentu, zwiastun. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Jeffrey Epstein - znajomy Trumpa i Clintona. Finansista z ogromem pieniędzy. W rzeczywistości - przestępca seksualny. Wykorzystał swoją fortunę i pozycję do swojej okropnej działalności. Serial dokumentalny, którzy przybliża historie ofiar. 

Gatunek: dokumentalny 
Rok produkcji: 2020
Produkcja: USA 
Studio: James Patterson Entertainment 
Platforma: Netflix

 

Materiały prasowe dokumentu

Opis miniserialu  

Jeffrey Epstein był finansistą, który zarabiał ogromne pieniądze. Przez prawie całe swoje życie molestował nastolatki, wykorzystywał siatki swoich pomocników do tuszowania przestępstw. Epstein zmanipulował wiele osób z elity światowej finansjery. Zgromadził ogromny majątek, prowadząc międzynarodową siatkę handlu ludźmi i przemocy seksualnej. W 2008 roku zawarł z rządem tajny układ, dzięki któremu uniknął dożywocia i dalej mógł wykorzystywać młode kobiety. Dokument przedstawia wiele wyznań ofiar Epsteina i jego proceder. Niektóre z nich po raz pierwszy opowiadają o swojej tragedii. Aresztowano go dopiero w 2019 roku… I co dalej? 


Zwiastun serialu  

Zobacz również film "Faworyta". Sprawdź także wzruszającą produkcję "Mój piękny syn". Zobacz także film "Jackie". 

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO