Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

High Score: Złota era gier online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Gry komputerowe to dziś przemysł warty miliardy dolarów. Nie zawsze jednak była to tak popularna forma rozrywki. Wszystko zaczęło się w XX wieku – to wówczas niemal przypadkiem powstały pierwsze produkcje, które zapoczątkowały bum na gry komputerowe. O ich historii opowiada nowy serial dokumentalny pod tytułem „High Score: Złota era gier”.

Tytuł oryginalny: High Score
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Dzisiejsi gracze nie mogą narzekać – ich ulubiona forma rozrywki to potężny przemysł, który nieustannie stara się wychodzić naprzeciw ich rosnącym oczekiwaniom. O rozwoju gier komputerowych traktuje właśnie serial „High Score: Złota era gier”, który od niedawna dostępny jest na Netfliksie. Jak powstały kultowe produkcje takie jak: Space Invaders, Final Fantasy, Stree Fighter II, Mortal Kombat czy Sonic the Hedgehog? Komu zawdzięczamy rozwój gier komputerowych? Jak designerzy i producenci na dobre odmienili oblicze wirtualnej rozrywki? Jaką rolę odegrali w tym wszystkim zwykli gracze? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi znajdziemy w tej wyjątkowej produkcji. Poniżej możecie zapoznać się z jej zwiastunem – całość natomiast dostępna jest na wspomnianym wcześniej serwisie streamingowym.

High Score: Złota era gier – zwiastun 

Szukasz innych produkcji dokumentalnych? Sprawdź seriale Uliczne jedzenie: Ameryka Łacińska i Maleńkie stworzenia.


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO