Dla wielbicieli mocnego kina

Gangs of London (2020) online - opis serialu, obsada, zwiastun, sezony. Gdzie oglądać?

„Gangs of London” to brytyjski serial, którego premiera odbyła się w 2020 roku. Opowiada o walce o władzę, do której dochodzi po śmierci głowy jednej z najpotężniejszych przestępczych rodzin. Produkcja stworzona przez Garetha Evansa i Matta Flannery’ego do tej pory doczekała się jednego sezonu. Serial jest idealną propozycją dla wielbicieli mocnego, męskiego kina.

Tytuł oryginalny: Gangs of London
Gatunek: Akcja / Dramat
Liczba sezonów: 1
Twórcy: Gareth Evans / Matt Flannery
Rok premiery: 2020
Kraj: Wielka Brytania

Gangs of London / Materiały prasowe

Opis serialu

Akcja serialu rozgrywa się w samym sercu Londynu, w jednym z najbardziej wielokulturowych miast na świecie. Produkcja przedstawia historię Finna Wallace’a, który jest jednym z najbardziej wpływowych londyńskich przestępców. Prowadzona przez niego grupa przestępcza każdego roku obraca miliardami funtów. Gdy zostaje zamordowany, nikt nie wie, kto go zabił. Ponieważ miał wielu wrogów, niemal każdy staje się podejrzany. Miejsce ojca może teraz zająć przy pomocy rodziny Dumani porywczy Sean Wallace. Ta sytuacja wywołuje wzburzenie w przestępczym półświatku, zwłaszcza wśród albańskiej mafii dowodzonej przez Luana Duchaja i pakistańskiego kartelu narkotykowego. Kryminaliści nie zdają sobie sprawy, że wśród nich jest działający pod przykrywką tajny policjant Elliot Finch, który prowadzi sprawę przeciwko rodzinie Wallace.

Warto też obejrzeć inne produkcje opowiadające o mafijnych porachunkach - „Donnie Brasco” i „Wrogowie publiczni”. Polecamy również film „Gangi Nowego Jorku” z Leonardo DiCaprio w roli głównej.


Zwiastun

Obsada

Sope Dirisu – Elliot Finch
Michelle Fairley – Marian Wallace
Lucian Msmati – Ed Dumani
Brian Vernel – Billy Wallace
Colm Meaney – Finn Wallace
Joe Cole – Sean Wallace
Paapa Essiedu – Alexander Dumani
Jing Lusi – Vicky Chung
Narges Rashidi – Lale
Valene Kane – Jacqueline Robinson

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO