Gdzie obejrzeć

Film „Naprzód” z polskim dubbingiem dostępny na VOD. Gdzie będzie można obejrzeć film online? Obsada, gdzie obejrzeć ?

Kinowa premiera filmu „Naprzód” odbyła się 6 marca. Z powodu wprowadzenia obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, większa część widzów nie zdążyła się jednak zapoznać z nową produkcją – zaledwie po kilku dniach od premiery zamknięto wszystko kina. Film cieszył się wielkim zainteresowaniem ze względu towarzyszące mu kontrowersje. Jest bowiem jedną z pierwszych animacji dla dzieci, w której pojawiła się postać o orientacji homoseksualnej – policjantka cyklopka, która mówi o tym, że ma problemy z córką swojej dziewczyny. Przyczyniło się to do ocenzurowania filmu i wycięcia z niego pewnych fragmentów w wielu krajach, w tym między innymi w Rosji, Katarze, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Omanie, a także Polsce. Wycięte sceny z filmu zostały zastąpione innymi.

Materiały promocyjne

Po zamknięciu kin Disney podjął decyzję o przyspieszeniu internetowej premiery filmu. 4 kwietnia pojawił się na platformie Disney+. Z kolei już niedługo film z polskim dubbingiem będzie można obejrzeć na platformie iTunes, na której jego premiera odbędzie się 26 kwietnia. Dostęp do filmu na platformie będzie kosztował 44,99 zł.

O czym jest?

Film „Naprzód” przedstawia historię dwóch nastoletnich braci elfów, Janko i Bogdana, którzy postanawiają sprawdzić, czy magia jeszcze istnieje. Gdy Janko kończy 16 lat, w prezencie otrzymuje zaklęcie, które pozwoli mu przywołać do życia zmarłego przed laty tatę. Niewprawnym w zaklęciach chłopcom uda się to jednak tylko w połowie. Jakby tego było mało, okazuje się, że mają tylko 24 godziny na to, żeby odnaleźć zaginioną drugą połowę ojca. Będą więc musieli wyruszyć na poszukiwania pewnej niezwykłej mapy, która pozwoli im osiągnąć ten trudny cel.


Film „Naprzód” z polskim dubbingiem dostępny na VOD. Gdzie będzie można obejrzeć film obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Film „Naprzód” z polskim dubbingiem dostępny na VOD. Gdzie będzie można obejrzeć film ? Spawdzić obsadę filmu Film „Naprzód” z polskim dubbingiem dostępny na VOD. Gdzie będzie można obejrzeć film oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Film „Naprzód” z polskim dubbingiem dostępny na VOD. Gdzie będzie można obejrzeć film online?. Pełna obsada filmu Film „Naprzód” z polskim dubbingiem dostępny na VOD. Gdzie będzie można obejrzeć film i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Film „Naprzód” z polskim dubbingiem dostępny na VOD. Gdzie będzie można obejrzeć film Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO