Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Dyktator (2012) online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

"Dyktator" to film nakręcony w 2012 roku, który w krzywym zwierciadle ukazuje nam charakterystykę reżimów. Komediowa produkcja, w której wystapił Sacha Baron Cohen to komedia, w której bezlitosny i tytułowy dyktator zderza się z demokratycznym światem Zachodu. 

Tytuł oryginalny: The Dictator
Gatunek: Komedia
Reżyseria:  Larry Charles
Scenariusz: Sacha Baron Cohen / Alec Berg / David Mandel / Jeff Schaffer
Rok produkcji: 2012
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Bohaterska opowieść dyktatora, który ryzykuje własnym życiem, aby demokracja nigdy nie pojawiła się w kraju, który z umiłowaniem ciemięży. Jego rządy przybierają nierzadko groteskowe formy i doprowadzają do zabawnych sytuacji, które dla widza mogą się wydać wręcz absurdalnymi. Wkrótce jednak Aladeen zmierzy się ze światem zupełnie obcym - demokratycznym. Pozna też zalety i wady życia normalnego człowieka. Jak sobie poradzi w nowej rzeczywistości? Film obecnie dostępny jest za pośrednictwem wielu serwisów streamingowych. Znajdziemy go między innymi w bibliotece Netfliksa, Amazon Prime Video, Rakuten, iTunes czy Chili. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i obsadę. 


Zwiastun

Obsada filmu

Sacha Baron Cohen
John C. Reilly
Anna Faris
Megan Fox

Megan Fox wystąpiła też w innych świetnych filmach - polecamy między innymi produkcje Wojownicze żółwie ninja i Zabójcze ciało.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO