Gdzie obejrzeć

Czarne lustro (2020) online

Serial "Black Mirror" to za każdym razem inna opowieść o tym, jak ludzie muszą mierzyć się z problemami, jakie przysparzają im nowoczesne technologiczne nowinki i rozwój cywilizacyjny. 

Rok produkcji: 2011 
Oryginalny tytuł: Black Mirror 
Sezony: 5 sezonów 
Gatunek: Dramat, Thriller, Sci-Fi 
Produkcja: Wielka Brytania 
Twórcy: Charlie Brooker 
Platforma: Netflix 

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

To nie jest typowy serial, w którym akcja toczy się wokół określonego, jednego wątku. Nie znajdziemy tam wspólnych historii ani bohaterów. To antologia, która porusza problemy współczesnego świata oraz możliwe (czarne) scenariusze jego przyszłości. Każdy odcinek serii to inna historia, której akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości lub niedalekiej przyszłości. Jej bohaterowie, to osoby, których życiem zawładnęła technologia. Oni sami lub ich otoczenie żyją w technoparanoi – najnowocześniejsze technologie, mające poprawić jakość życia, wnieść je na inny poziom, po czasie okazują się nakręconym na siebie przez ludzkość batem. Skutki jego uderzeń są nie do przewidzenia. Każdy odcinek to odseparowana historia, którą z pozostałymi częściami łączy jedno – czarny scenariusz, napisany przez technologiczny rozwój. W bardzo mroczny i brutalny sposób pokazane są tu konsekwencje przenoszenia rzeczywistego życia w coraz większym stopniu do wirtualnej rzeczywistości. W każdym odcinku głównym powodem dramatów, a nawet tragedii są najnowocześniejsze zdobycze technologii, które zawładnęły świadomością społeczeństwa, lub wykorzystywane są przez innych ludzi, chcących podporządkować sobie pozostałych.

Zobacz również takie produkcje jak "Czarne lustro: Bandersnatch", "Stranger things" oraz "Breaking Bad". 


Czarne lustro gdzie obejrzeć za darmo lektor pl, opinie, obsada, Netflix, CDA

Gdzie obejrzeć cały film Czarne lustro ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Czarne lustro oraz filmy i seriale podobne do Czarne lustro (2020) online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Czarne lustro (2020) online. Pełna obsada filmu Czarne lustro. Film Czarne lustro gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Czarne lustro Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Czarne lustro a także poznać podobne filmy do Czarne lustro oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Czarne lustro znajdziesz poniżej

Zwiastun

Obsada

W 30 odcinkach wystąpiły setki aktorów. Nie sposób wypisać ich wszystkich, więc zdecydowaliśmy się wyróżnić tych, które kreacje najbardziej zapadły w pamięć. 

Daniel Kaluuya - Bing
Jessica Brown Findlay - Abi Khan
Rory Kinnear - Michael Callow
Hayley Atwell - Martha
Domhnall Gleeson - Ash
Jon Hamm - Matt
Alex Lawther - Kenny
Toby Kebbell - Liam

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Starsze artykuły

W garniturach

The Flash

Nowsze artykuły

Iniemamocni
Ghost in the Shell


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO