Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Betaal online - gdzie oglądać? Opis serialu, zwiastun, fabuła, obsada, sezon 2 Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Horrory cieszą się niemalejącą popularnością. Na świecie nie brakuje ludzi, którzy po prostu lubią się bać. Do najczęściej wykorzystywanych motywów należą oczywiście duchy, upiory, demony lub zombie. Te ostatnie stwory goszczą czasem dość nietypowych produkcjach. Jedną z nich z całą pewnością jest serial pod tytułem „Betaal”.

Tytuł oryginalny: Betaal
Gatunek: Horror
Premiera: 2020
Kraj: Indie

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Wszystko zaczyna się od pewnej wioski w Indiach. To przez nią według wytycznych ma przebiegać nowa droga. Wszystko wydaje się zaplanowane i dopięte na ostatni guzik – w planach nie było jednak z całą pewnością uwolnienia klątwy. W jej skutek obudzony do życia zostaje batalion nieumarłych żołnierzy brytyjskich, którzy stacjonowali w Indiach 200 lat wcześniej. Na ich czele stoi tytułowy Betaal, który prowadzi zombie do walki ze współczesnymi indyjskimi stróżami prawa. Jak potoczy się to starcie? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa, Poniżej zaś znajdziecie zwiastun i obsadę tego nietypowego horroru. Na razie nie wiemy, czy powstanie drugi sezon show. 


Betaal - zwiastun

Obsada

Vineet Kumar Singh
Aahana Kumra
Suchitra Pillai-Malik
Siddharth Menon
Manjiri Pupala
Jatin Goswami
Jitendra Joshi

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO