Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Athlete A: Sport w cieniu skandalu online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Sport kojarzy nam się przede wszystkim z rozrywką i rywalizacją. Najpopularniejsze dyscypliny niezmiennie przyciągają przed ekrany i na stadiony tysiące widzów. Okazuje się jednak, że sport może też mieć inne i znacznie ciemniejsze oblicze. Nad jednym z tego rodzaju problemów pochyla się film dokumentalny pod tytułem „Athlete A: Sport w cieniu skandalu”.

Tytuł oryginalny: Athlete A
Gatunek: Dokumentalny
Reżyseria: Bonni Cohen
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Tematem przewodnim filmu dokumentalnego pod tytułem „Athlete A: Sport w cieniu skandalu” jest ciemna strona amerykańskiej gimnastyki. Bonni Cohen i Jon Shenk wyciągają na światło dzienne skrzętnie ukrywane tajemnice gimnastyczek, które przez wiele lat były molestowane. Produkcja jest zapisem dochodzenia i ustaleń reporterów IndyStar. Film porusza tematykę, którą wielu chciało zatuszować i wykluczyć z publicznej świadomości. Produkcja przedstawia skandaliczne standardy i powtarzające się molestowanie gimnastyczek. Poruszona zostaje także kwestia bezlitosnej walki o wyniki, przemocy czy starć prawniczych na wysokim szczeblu. Widz ma więc okazję do gruntownego zapoznania się z tematem. O wyjątkowości tego dokumentu możecie przekonać się na Netfliksie. Jest to jeden z dokumentalnych obrazów, które z całą pewnością warto obejrzeć. Pozwala on nam poznać środowisko gimnastyczek i zrozumieć powagę problemu. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun tej nietypowej produkcji. 

Athlete A: Sport w cieniu skandalu – zwiastun 

Sprawdź również filmy Fryzjerka, Oszukana i Manchester by the Sea.


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO