Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Weronika Książkiewicz miała wypadek samochodowy. Opowiedziała o tym, co ją spotkało

AKPA

Weronika Książkiewicz to jedna z tych gwiazd, która nie przedstawia całego swojego życia w mediach społecznościowych. Robi to raczej sporadycznie i dokładnie wybiera, co ma ochotę tam udostępnić. Ostatnie tygodnie jednak nieco zmieniły i dowiadujemy się z życia Książkiewicz coraz więcej. W miniony wtorek gwiazda opowiedziała o tym, co wydarzyło się na drodze. Aktorka miała wypadek samochodowy. Opowiedziała o tym, jak się czuje i pochwaliła służby mundurowe - powiedziała, że policjanci byli niezwykle empatyczni i pomocni. Nawet dla osoby, która do wypadku doprowadziła. 

Książkiewicz miała wypadek samochodowy 

Gwiazda była uczestniczką dość poważnego wypadku samochodowego. Nie ona go spowodowała i, jak podkreśliła, nic poważnego się jej nie stało. Nie można było powiedzieć tego samego o samochodzie, który został mocno rozbity: 

Miałam wczoraj wypadek, nie z mojej winy, prawie nic mi się nie stało. Gorzej z samochodem

 


Aktorka pozwoliła sobie opowiedzieć historię o policji - przyznała, że zachowała się wzorowo i to nie tylko wobec niej, ale również w stosunku do sprawcy wypadku:

Bardzo dużo teraz się źle mówi na naszą policję, natomiast ja byłam pod totalnym wrażeniem. Można sobie pomyśleć, że byli mili, bo aktorkę zobaczyli. Nie, nie tylko dla mnie, ale też dla osoby, która spowodowała wypadek, która była bardzo zestresowana, która też miała słabą sytuację, myślę, finansową, tak jak zresztą my wszyscy w dobie tego, co się dzieje, bo większość ludzi potraciła pracę, w tym my, artyści. Jaki spokój zachowali, w jak ładny sposób rozmawiali z nami i mam wrażenie, że to jest związane z sytuacją. Oczywiście ta kobieta musiała ponieść konsekwencje, ale wykazali się ogromną empatią w dobie tego, że żyjemy teraz w jakiejś dziwnej rzeczywistości

Dobrze, że nikomu nie stało się nic poważnego! I cieszymy się, że policjanci zareagowali w taki sposób. 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO