Kim jest?

Robbie Williams – wykonawca przeboju „Angels”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

wikipedia.org

Robbie Williams to brytyjski piosenkarz, któremu największą popularność przyniosły takie przeboje jak „Angels”, „She’s the One” czy „Somethin’ Stupid”. Karierę rozpoczynał jako wokalista zespołu Take That. Jako artysta solowy wydał kilkanaście albumów, a jego utwory znalazły się na szczytach list przebojów na całym świecie. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Robbie Williams

Pełne imię i nazwisko: Robert Peter Maximilian Williams
Data i miejsce urodzenia: 13 lutego 1974, Stoke-on-Trent, Wielka Brytania
Zawód: piosenkarz
Partner: Ayda Apulaca Uriarte (2010-)
Dzieci: Theodora Rose (2012), Charlton Valentine (2014), Colette Josephine (2018), Beau Benedict Enthoven (2020)
Wzrost: 185 cm
Waga: 90 kg
Instagram: @robbiewilliams


Kariera

Robbie Williams w 1990 roku został wokalistą zespołu Take That, z którym występował przez kolejnych sześć lat. Później ukazał się jego pierwszy solowy przebój, który był coverem singla George’a Michaela „Freedom”. Profesjonalną karierę muzyczną rozpoczął w 1997 roku, gdy wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany „Life Thru a Lens”. Znalazły się na nim takie utwory, jak „Angels”, „Let Me Entertain You” i „Lazy Days”. Po pewnym czasie krążek znalazł się na szczycie listy UK Album Charts. W 1998 roku ukazał się drugi album piosenkarza „I’ve Been Expecting You”, który odniósł duży sukces – w Wielkiej Brytanii dziesięciokrotnie zdobył status platynowej płyty. W 2000 roku ukazała się płyta „Sing When You’re Winning”, na której znalazł się utwór „Kids” nagrany z Kylie Minogue. Rok później jego utwór „Have You Met Miss Jones” został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do filmu „Dziennik Bridget Jones”.

Życie prywatne

Wokalista przez długi czas zmagał się z problemami psychicznymi oraz uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. W 2006 roku związał się z aktorką Aydą Apulaca Uriarte, znaną również jako Ayda Field. Para ma czwórkę dzieci – Theodorę (ur. 2012), Charltona (ur. 2014), Colette (ur. 2018) i Beau (ur. 2020).

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO