Idzie w ślady Adele?

Rebel Wilson sporo schudła. Zachwyciła swoich fanów

flickr.com

Rebel Wilson to gwiazda, która kojarzona jest z takich filmów jak „Pitch Perfect” czy „Oszustki”. To osoba, która jest bardzo charakterystyczna i którą widzowie pokochali za to, że ma nieco więcej kilogramów niż jej koleżanki z planu. I było widać, że Rebel absolutnie nie ma problemów ze swoim ciałem - chętnie je odkrywała i eksponowała swoje wdzięki. Coś się jednak zmieniło. Czterdziestolatka coraz częściej pokazuje na Instagramie swoje zdjęcia, na których wygląda na dużo chudszą. Jak się okazało - przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć. Mówi się, że chciałaby osiągnąć takie efekty, jakimi niedawno pochwaliła się Adele. 

 


Nowa figura Rebel Wilson 

Australijska aktorka coraz częściej w swoich mediach społecznościowych chwali się swoją nową figurą. A naprawdę jest czym! Gwiazda „Jak romantycznie!” sporo schudła, co widać na pierwszy rzut oka. Niedawno na Instagramie zapozowała w pięknej sukience, którą zaprojektowała Elizabeth Stewart. Nie da się ukryć, że Wilson zrzuciła kilka kilogramów, a sukienka idealnie podkreśliła jej nowe kształty. 

Pod wrażeniem byli jej fani, którzy wprost mówili, że Rebel jest dla nich motywacją. Wilson już na początku 2020 zapowiedziała, że to będzie jej „rok zdrowia”. Zapowiedziała, że zamierza schudnąć do 75 kilogramów. Kilka tygodni temu napisała, co zmieniło się w jej diecie: 

Staram się unikać cukru, fast foodów, co będzie trudne, bo zaraz zaczynam wakacje. Mimo wszystko zamierzam to zrobić

Aktorka zaczęła również trenować lekkoatletykę i chodzi na bardzo długie spacery.

Przyłączycie się do niej i zastosujecie jej sposoby na chudnięcie u siebie? 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO