Stara miłość nie rdzewieje?

Paweł Deląg na randce z Dominiką Kulczyk. Deląg zabrał głos

AKPA

Niedawno Dominika Kulczyk, będąca najbogatszą Polką, a także Paweł Deląg znany chociażby z serialu „Przyjaciółek”, zostali razem przyłapani na randce. Para już kiedyś miała się ku sobie, a na zdjęciach, które im zrobiono - widać, że stara miłość nie rdzewieje. Kulczyk i Deląg jeździli na elektrycznych hulajnogach po ulicach Warszawy - byli na Nowym Świecie, a także Krakowskim Przedmieściu. Co najciekawsze - nie szczędzili sobie czułości. Pozwalali sobie zarówno na czułe objęcia, jak i na pocałunki. Deląg postanowił się odnieść do tego, co ostatnio pojawia się w prasie. 

 


Deląg i Kulczyk razem? 

Ponoć para miała się ku sobie od 2015 roku. Wtedy dużo mówiło się, że Kulczyk i Deląg są razem, ale oni nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili. Ponoć aktor zamieszkał w luksusowej wilii Dominiki na warszawskim Żoliborzu. Po roku jednak postanowili się rozstać. 

Ich ostatnia randka pokazała jednak, że stara miłość nie rdzewieje. Deląg postanowił się jednak do tego ustosunkować, „wywołany do tablicy” przez „Super Express”. Wyznał, że oboje wspierali inicjatywę swojego wspólnego znajomego: 

Byliśmy razem na imprezie, która polegała na przeczytaniu fragmentu książki, bo zbliża się premiera książki jednego z naszych przyjaciół. Użyliśmy potem ekologicznego środka lokomocji. Można powiedzieć tak: stara przyjaźń nie rdzewieje

A może jednak coś jest na rzeczy, ale słynąca z chronienia prywatności Kulczyk nie chce się z tym afiszować? 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO