Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Szczere wyznanie Pawła Deląga. Jego serce jest zajęte! Przez Dominikę Kulczyk?

AKPA

Niedawno w mediach pojawiły się zdjęcia, na których widać szalonego Deląga i równie szaloną Dominikę Kulczyk. Para wybrała się na przejażdżkę elektrycznymi hulajnogami po centrum stolicy, podczas której nie opuszczali się nawet na krok. W dodatku nie szczędzili sobie czułości. Ponieważ już kiedyś byli parą - plotkowano o tym, że „stara miłość nie rdzewieje”, ale Deląg zaprzeczał i podkreślał, że to jedynie przyjaźń. Jednak jego najnowszy komentarz może wskazywać na coś innego. 

 


Paweł Deląg zakochany 

Aktor niechętnie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym, ale od czasu do czasu zdradza jakieś szczegóły. Ponieważ o jego związku z Dominiką Kulczyk mówi się od jakiegoś czasu. Tym razem aktor w rozmowie z tygodnikiem „Relaks” po raz pierwszy potwierdził, że jest zakochany: 

Jestem w związku. Serce zajęte. (...) „Zakochanie” to stan przejściowy, chwilowy… Owszem, fajnie jest powiedzieć komuś: "Jestem w tobie zakochany". Ja mam poważny związek i nic więcej nie powiem

Dominika Kulczyk, kiedy została zapytana o to samo przed tygodnik „Świat&Ludzie”, nie była tak skora do zwierzeń jak Deląg. Odpowiedziała jedynie: 

Nie będę komentowała. Cóż tu można mówić? 

Zarówno aktor, jak i bizneswoman nie zwierzają się mediom ze swojego prywatnego życia. Nie oczekujemy więc, że będziemy wiedzieli wszystko. Mimo wszystko - życzymy im dużo szczęścia. Razem, czy osobno! 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO