Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Marcin Malczyński kim jest? Wiek, wzrost, streamy, dziewczyna, filmy, brat, Instagram

Instagram / marcinmalczynski

Marcin Malczyński swoją sławę zawdzięcza serwisowi YouTube, gdzie wraz z bratem publikują humorystyczne materiały. Marcin ma na swoim koncie także debiut w mieszanych sztukach walki. Był mistrzem Fame MMA w wadze średniej.

Wszystko o: Marcin Malczyński

Pełne imię i nazwisko: Marcin Malczyński
Data urodzenia: 1992
Wzrost: 196 cm
Zawód: influencer / youtuber / zawodnik MMA
Dzieci: brak danych
Partnerka: Agnieszka Malczyńska
Instagram: @marcinmalczynski


Kariera

Internetowa kariera Marcina Malczyńskiego jest ściśle związana z jego bratem, z którym od wielu lat prowadzą kanał w serwisie YouTube (mogą się pochwalić niemal dwoma milionami subskrybujących użytkowników). Popularność przyniosły im między innymi materiały utrzymane w konwencji typowego dresa. Humorystyczne scenki okazały się hitem i wiele odcinków obejrzanych zostało przez miliony użytkowników. Marcin Malczyński na swoim koncie ma także występy w Fame MMA (przegrał z Arkadiuszem Tańculą i Kubańczykiem, wygrał natomiast z AdBusterem). Jego konto na instagramie obserwuje ponad 350 tysięcy użytkowników serwisu. Nowe materiały z jego udziałem regularnie pojawiają się natomiast na YouTube.

Życie prywatne

Marcin Malczyński uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych. Wiemy na przykład, że jego wieloletnią partnerką jest Agnieszka Malczyńska (para jest po ślubie).


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO