Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Dominika Tajner opowiedziała o swoim nowym partnerze. Zdradziła kim jest. Czy kiedyś go pokaże?

AKPA

Dominika Tajner, siłą rzeczy, przez 10-letni związek z Michałem Wiśniewskim - dołączyła do grona celebrytów. Niestety, to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Każde z nich poszło w swoją stronę. Wiśniewski poznał niejaką Paulinę i po raz piąty się ożenił. Dominika również znalazła szczęście w ramionach tajemniczego biznesmena. Do tej pory nie komentowała tego związku, ale w końcu postanowiła zrobić wyjątek i zdradzić nieco więcej. Kim dokładnie jest jej ukochany i czy kiedykolwiek go pokaże? 

Dominika Tajner o nowym związku 

Celebrytka postanowiła udzielić wywiadu reporterce Jastrząb Post. Opowiedziała tam, że jest zakochana i zdradziła, że nie planuje sformalizować swojego związku: 

Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu. Teraz te czasy są dziwne i skomplikowane. Rzeczywiście tych rozwodów jest coraz więcej, ludzi samotnych też. Ja przyznam, że nie chciałabym spędzić życia sama. Mam oczywiście syna, ale on nie będzie z mamą siedział, tylko mam nadzieję, że znajdzie sobie cudowną, wspaniałą żonę i będę miała jakiegoś dziadka, z którym będę mogła wychowywać swoje wnuki

 


Dominika Tajner zdradziła, że jej nowy partner ma na imię Jarosław i jest biznesmenem. I że to jest taka sfera, którą celebrytka chce całkowicie zachować dla siebie. Jarosław również nie ma parcia na szkło i chciałby zostać anonimowy: 

To nie jest osoba medialna i nie potrzebuje być osobą medialną. W końcu będę miała taki swój fragment, o którym nikt nic nie będzie wiedział. Spotykamy się już pół roku. Mój ukochany nie jest z show-biznesu, on jest biznesowy. Zajmuje się czymś innym i robi to, co kocha. Mam nadzieję, że ze mną wytrzyma. Ja też nie jestem najłatwiejszą partnerką, jestem po jakiś doświadczeniach lepszych, gorszych

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać za Dominikę i Jarosława kciuki! 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO