Piękne relacje?

Ana de Armas poznała dzieci Bena Afflecka. Jennifer Garner przygotowała je na to

flickr.com

Ben Affleck i Jennifer Garner byli uznawani za jedną z najlepszych par w Hollywood. Małżeństwem byli od 2005 do 2018 roku, doczekali się trójki dzieci, ale ich związek nie przetrwał. Wszystko spowodowane było uzależnieniem Afflecka i jego skłonnościami do zdrad. Teraz aktorka jest w szczęśliwym związku z innym mężczyzną, a aktor spotyka się z Aną de Armas, którą oglądać można było w filmie „Na noże”. Teraz ich związek wszedł w zupełnie nowy etap. 

 

 


Ana de Armas poznała dzieci Afflecka

Aktor i jego ukochana nie odstępują się na krok. Niedawno można było oglądać ich w towarzystwie 14-letniej Violet, 8-letniego Samuela i 11-letniej Seraphinii. ET Online doniosło, że Ana i Ben chętnie spędzają swój wolny czas z najbliższymi: 

Ben i Ana są razem szczęśliwi i lubią spędzać czas z rodziną

Jak się okazuje - Garner postanowiła przygotować swoje pociechy na poznanie nowej dziewczyny ojca. Dużo rozmawiała z nimi o dziewczynie ich taty. Pierwsze spotkania pociech i nowych partnerów rodziców są bardzo ważne, ponieważ wpływają na dalsze relacje. Nic dziwnego, że Garner i Affleck, którzy wspólnie wychowują swoje dzieci, robią wszystko, aby te czuły się w 100% komfortowo. 

Piękne mają relacje, prawda? Wspaniale, że tak zależy im na samopoczuciu dzieci. 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO