Kim jest?

Adrian Polański - youtuber i fighter. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube / Na zdjęciu: Adrian Polański

Adrian Polański (znany także jako Adrian Polak) to polski youtuber i osobowość internetowa. Szerszej publiczności dał się poznać nie tylko dzięki twórczości internetowej, ale także dzięki udziałowi w galach Fame MMA, gdzie stoczył już kilka pojedynków. Co wiemy na jego temat?

Wszystko o: Adrian Polański

Pełne imię i nazwisko: Adrian Polański
Pseudonim: Polak
Zawód: influencer / streamer / zawodnik MMA
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Waga: ok. 73 kg
Instagram: @adrianpolak


Kariera

Internetowa kariera Adriana Polańskiego zaczęła się dzięki serwisowi YouTube, gdzie publikował on swoje materiały. Obejrzane zostały one setki tysięcy razy, a sam Polak stał się jednym z najpopularniejszych influencerów w naszym kraju. Ogromną popularność zdobył także dzięki występom na galach Fame MMA, gdzie furorę zrobiły między innymi jego pojedynki z Amadeuszem Ferrarim Roślikiem. Wszystko wskazuje na to, że Polak wystąpi jeszcze wielokrotnie w oktagonie organizacji. Obecnie oglądać go możemy podczas gościnnych występów na kanałach innych twórców. Chętnie opowiada on o planach na kolejne walki i swoją dalszą karierę. Jest bliskim przyjacielem innego znanego influencera, Kacpra Błońskiego. Adrian Polak Polański to postać bardzo kontrowersyjna. Widzowie uwielbiają jednak emocje, które potrafi wywołać i starcia influencera z innymi skonfliktowanymi z nim zawodnikami Fame’u.

Życie prywatne

Adrian Polański dość mocno strzeże swojej prywatności i niewiele wiemy o jego potencjalnych związkach czy relacjach. Wiele wskazuje jednak na to, że jest singlem i stara się korzystać z uroków życia, nie odpuszczając jednak treningów i przygotowań do kolejnych walk.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO