Doskonałe na gorszy czas

Najlepsze seriale z platformy Netflix, które rozbawią was do łez! TOP5 propozycji

Jakie mamy czasy – każdy widzi. Dlatego każdy ratuje się jak może. Niektórzy próbują pocieszać się memami w Internecie, inni z kolei poświęcają cały swój czas na ćwiczenia czy naukę nowych rzeczy. Ale nie każdy musi wspinać się na wyżyny swojej kreatywności i dążyć za wszelką cenę do poszerzania swoich horyzontów. Niektórzy chcą po prostu poświęcić swój czas na oglądanie filmów i seriali. Ale nie interesują nas teraz smutne historie. Jak tlenu potrzebujemy zabawnych produkcji. Dlatego dzisiaj podsuwamy co możecie obejrzeć na Netflixie, aby poprawić sobie humor. 

 

Materiały promocyjne serialu

BoJack Horseman  

Macie 6 wspaniałych sezonów do obejrzenia. Serial opowiada historię antropomorficznego człowieka-konia zwanego BoJack Horseman. To gwiazda popularnego w latach 90. show „Rozbrykani”. Jego życie po zakończeniu prac nad sitcomem zmieniło się zupełnie. Po kilku latach staczania się na samo dno – postanawia rozpocząć swoją karierę na nowo, wciąż zmagając się z uzależnieniami. W powrocie na szczyt będą mu pomagać różne, bliskie mu, osoby. 

Rick i Morty 

Tu z kolei macie 4 sezony doskonałej zabawy. Serial opowiada o ekscentrycznym naukowcu – Ricku, który udaje się wraz ze swoim wnukiem – Mortym, do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i zupełnie alternatywnych rzeczywistości. To z kolei doprowadza do niezwykle zabawnych zawirowań, sytuacji i przygód. 

Przyjaciele 

To absolutnie kultowa pozycja dla każdego, kto lubi humor z lat 90. 10 sezonów doskonałej zabawy z niezapomnianą szóstką przyjaciół - Rachel, Chandlerem, Joeyem, Monicą, Rossem i Phoebe. To serial, który jest pełen humoru i pokazuje ich codzienne, zabawne, niekiedy nieco przerysowane, przygody. Tej szóstki nie da się nie lubić.

 


Grace i Frankie 

Zabawna historia o dwóch kobietach, które od zawsze były rywalkami. Do czasu, kiedy nie okazało się, że ich mężowie mają się ku sobie. Ich dwa życia wywracają się do góry nogami, a panie postanawiają się zaprzyjaźnić. I chcą zrobić wszystko, aby zbudować swoje życie całkowicie na nowo. Czeka na was na Netflixie aż 6 wspaniałych sezonów, pełnych śmiechu. 

Różowe lata 70.

8 sezonów pełnych wspaniałego humoru. Dzięki temu serialowi będziecie mogli podejrzeć życie kilku nastolatków z Point Place w Wisconsin. Podejrzyjcie, jak wygląda życie Erica Formana, Donny Pinciotti, Feza, Jackie, Michaela, a także Stevena. Co robią nastolatkowie na co dzień? Siedzą w piwnicy u Erica, myślą o życiu, rodzinie i przyszłości. Co z tego wyniknie? 

I co? Znaleźliście coś dla siebie? 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO